05.12.2013

Rzeczy z "Krainy Lodu"

Ostatnio w empiku pojawiło się bardzo dużo rzeczy związanych z filmem pt. "Kraina Lodu". Może coś zażyczycie sobie na święta ?

Kraina Lodu. Koloruj, czytaj, naklejaj.

Wejdź do świata Krainy Lodu z książką z serii „Koloruj, czytaj, naklejaj”. Poznaj historię filmową - przeczytaj o przygodach Anny i Elsy, a w nagrodę pokoloruj ulubionych bohaterów lub zabaw się w ich poszukiwanie wśród naklejek.

Cena: produkt niedostępny Kraina Lodu. Super zadania, naklejki, plakat.

Wybierz się w podróż do dalekiej północnej krainy, gdzie mieszkają Anna i Elsa.

Pewnego dnia niezwykłe moce Elsy ściągają do królestwa wieczną zimę, a dziewczyna opuszcza rodzinny dom. Anna wyrusza na pełną przygód wyprawę w poszukiwaniu siostry. Kogo spotka na swej drodze? Czy znajdzie sposób na odczarowanie królestwa?

Witaj w „Krainie lodu”! Poznaj ciekawostki o postaciach z filmu, rozwiąż zadania, zdobądź plakat i supernaklejki. Znajdziesz tu także wysuwaną kartę – dzięki niej stworzysz własną okładkę do książki o swoich ulubionych bohaterach!

Cena: 11,49 złKraina Lodu. Kolorowanka i naklejki. 

Czas na wyjątkową przygodę w towarzystwie bohaterów filmu „Kraina Lodu”. 
W książce znajdziesz fantastyczne naklejki oraz mnóstwo rysunków do pokolorowania. Dodatkowym wyzwaniem będą zadania - rozwiązując je, poznasz niezwykłą historię Anny, Elsy oraz ich przyjaciół.

Cena: 8,49 złKraina Lodu. Seria małego przedszkolaka.

Nieustraszona optymistka Anna wyrusza w niebezpieczną podróż aby odszukać swoją siostrę Elsę, której lodowe moce skuły krainę Arendelle lodem. Dołącza do niej nieokrzesany góral Kristoff i jego kompan - renifer Sven. Razem stawiają czoła trudnym zimowym warunkom, poznają mityczne trole oraz zabawnego bałwana Olafa, i podejmują próbę ocalenia królestwa przed wieczną zmarzliną.

Cena: 12,49 złKraina Lodu. Czytam i naklejam.

Nieustraszona optymistka Anna wyrusza w niebezpieczną podróż aby odszukać swoją siostrę Elsę, której lodowe moce skuły krainę Arendelle lodem. Dołącza do niej nieokrzesany góral Kristoff i jego kompan - renifer Sven. Razem stawiają czoła trudnym zimowym warunkom, poznają mityczne trole oraz zabawnego bałwana Olafa, i podejmują próbę ocalenia królestwa przed wieczną zmarzliną.Książki z serii Czytam i Naklejam opowiadają ciekawe historie o waszych ulubionych filmowych bohaterach. Czytaj i uzupełniaj rysunki kolorowymi naklejkami.

Cena: 7,49 złKraina Lodu. Zadanie: naklejanie!

Wspólnie z Anna i Kristofem wybierz się w fascynująca podróż poprzez śniegi, lasy i góry.

Mimo mrozu, humor będzie Ci dopisywał – zadbają o to bałwan Olaf i renifer Sven.

Na rozgrzewkę – rozwiąż zadania i uzupełnij strony fantastycznymi naklejkami. Może Twoje umiejętności pomogą odnaleźć  Elsę i... roztopią wieczne śniegi w krainie Arendelle?

Zaczynajmy – niech zapał skruszy lody!

Cena: 11,49 złKraina lodu.

Kraina lodu to porywająca, pełna przygód animowana komedia adresowana do całej rodziny. Film został wyprodukowany w studiu animacyjnym Walta Disneya we współpracy z twórcami Zaplątanych.

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf – w tej roli niezrównany Czesław Mozil!

Kraina lodu to przepiękna animowana rozrywka dla całej rodziny z przepiękną muzyką w tle. 9 pierwszych utworów to wspaniale piosenki po polsku, kolejne to doskonałe utwory instrumentalne. Na płycie także tracki w wykonaniu Demi Lovato, oraz uwielbianej przez nastolatki serialowej Violetty!

Cena: 40,49 zł

Lista utworów:

1. Serca lód
2. Ulepimy dziś bałwana?
3. Pierwszy raz jak sięga pamięć
4. Miłość stanęła w drzwiach
5. Mam tę moc
6. Człowiek zwierzęciu jest wilkiem
7. Lód w lecie
8. Pierwszy raz jak sięga pamięć (Repryza)
9. Nietentego
10. Let It Go (Demi Lovato Version)
11. Libre Soy (Martina Stoessel Version)
12. Vuelie
13. Elsa i Anna
14. Trole
15. Koronacja
16. Heimr Arnadalr
17. Zimowy walc
18. Czary
19. Tropem królowej
20. Dalej, wyżej
21. Wilki
22. Lodowy wierch
23. Byłyśmy tak blisko
24. Puszek atakuje
25. Bez słów, bez snów
26. Tylko prawdziwa miłość
27. Oblężenie szczytu
28. Powrót do Arendelle
29. Zdrada
30. Topnieję dla Ciebie
31. Biała pustka
32. Wielka odwilż
33. EpilogPakiet: Kraina Lodu

Zestaw książeczek dla dzieci składa się z 4 książeczek do kolorowania z zadaniami oraz kompletu kredek. Doskonały na prezent!

Cena: 15,99 złKraina Lodu. Sekretnik. Elsa.

Ten wyjątkowy sekretnik będzie dla Ciebie znakomitą okazją, aby uwiecznić swoje sekrety, marzenia, przeżycia oraz najciekawsze chwile Twojego życia. Twoją przewodniczką będzie Elsa – bohaterka filmowej opowieści „Kraina Lodu”. Poznaj jej przyjaciół, stwórz galerię zdjęć i zaplanuj przygodę swojego życia. W środku znajdziesz także kalendarz, naklejki oraz pocztówki i bileciki do prezentów. Kolorowy i pełen inspiracji dziennik z pewnością stanie się Twoim najlepszym przyjacielem, z którym nie będziesz chciała się rozstać!

Cena: 18,99 zł


Kraina Lodu. Sekretnik. Anna.

Ten wyjątkowy sekretnik będzie dla Ciebie znakomitą okazją, aby uwiecznić swoje sekrety, marzenia, przeżycia oraz najciekawsze chwile Twojego życia. Twoją przewodniczką będzie Anna – bohaterka filmowej opowieści „Kraina Lodu”. Poznaj jej przyjaciół, stwórz galerię zdjęć i zaplanuj przygodę swojego życia. W środku znajdziesz także kalendarz, naklejki oraz pocztówki i bileciki do prezentów. Kolorowy i pełen inspiracji dziennik z pewnością stanie się Twoim najlepszym przyjacielem, z którym nie będziesz chciała się rozstać!

Cena: 18, 99 złKraina Lodu. Kolorowanka-naklejanka


„Kolorowanka-naklejanka"  to propozycja dla najmłodszych dzieci. Towarzystwo sympatycznych bohaterów z filmowej „Krainy Lodu” sprawi, że kolorowanie dużych obrazków będzie nie tylko znakomitym ćwiczeniem, ale i prawdziwą przyjemnością. Dołączone do książki naklejki - do umieszczenia po kilka na stronie - będą wzorem do pokolorowania rysunków i dodatkową atrakcją dla dziecka.Dobrej zabawy!

Cena: 6,49 złKraina Lodu. Kolorowanka-naklejanka

Zapraszamy na spotkanie z bohaterami filmu „Kraina Lodu”. Dzięki tej uroczej, pięknie ilustrowanej książeczce maluchy poznają cyfry i nauczą się liczyć do 10. A wszystko w  towarzystwie sympatycznego bałwanka Olafa i jego przyjaciół!

Cena: 5,49 zł

Kraina Lodu (audiobook CD)

W królestwie Arendelle mieszkają dwie siostry, Anna i Elsa. Łączy je wyjątkowa więź. Jednak nawet taka miłość może zostać wystawiona na próbę… Elsa posiada bowiem niezwykłą moc, która pewnego dnia zmienia królestwo w krainę lodu. Starsza z sióstr ucieka w nieznane, a za nią podąża Anna. Czy jej nowi przyjaciele – Kristoff, Sven i Olaf – pomogą odnaleźć Elsę? Wybierzcie się wraz z nimi w niezwykłą podróż do zimowej krainy, by się o tym przekonać.

Cena: 18,99 złKraina Lodu. Opowieść filmowa

Nieustraszona optymistka Anna wyrusza w niebezpieczną podróż aby odszukać swoją siostrę Elsę, której lodowe moce skuły krainę Arendelle lodem. Dołącza do niej nieokrzesany góral Kristoff i jego kompan - renifer Sven. Razem stawiają czoła trudnym zimowym warunkom, poznają mityczne trole oraz zabawnego bałwana Olafa, i podejmują próbę ocalenia królestwa przed wieczną zmarzliną.

Cena: 23,49 złKraina lodu, Błyszcząca Anna, lalka

Poznaj uroczą bohaterkę filmu „Kraina Lodu” (”Frozen”) – Annę! Lalka ubrana jest we wspaniałą połyskującą błękitną suknię. W zestawie znajduje się również peleryna, która ogrzewa lalkę w trakcie podróży przez śnieg i lód.

Cena: 91,99 złKraina lodu, Błyszcząca Elsa, lalkaKraina lodu,


Zabawki jak żywe, z kinowego ekranu prosto do rąk dzieci!

Cena: 91,99 zł

4 komentarze :

 1. Super
  Pewnie cos kupie siostrze z tego na gwiazdkę!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie...Czy to Martina Stoessel podkłada głos Elzie w "Kraina Lodu"?

  OdpowiedzUsuń
 3. mam sekretnik elsy. chciałam Dwa ale musiałam wybrać,,,

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze to najważniejsze źródło informacji dla mnie, dlatego nie zwlekajcie i piszcie. Z chęcią je poczytam oraz na nie odpowiem :)

Designed By Blokotek