20.07.2013

Martina Stoessel - wywiad dla Perfil.comKilka miesięcy temu na Perfil.com ukazał się wywiad. Szczególnie interesujący jest wstęp:

"Gdyby urodziła się w Stanach Zjednoczonych, a serial byłby nadawany na tamtejszym Disney Channel, nikt nie miałby wątpliwości, że na terytorium Obamy powstała gwiazda na miarę Miley Cyrus."

Taki początek na pewno spodobał się Martinie, gdyż jest ona fanką Miley. I chociaż może to się wydawać naciągane to coś w tym jest. Tini, pierwszoplanowa aktorka telenoweli jest znana na całym świecie. W pierwszym sezonie widownia wzrosła o prawie 93% w prawie dziesięciu krajach, płyty z soundtrackami pokryły się wielokrotną platyną i nic nie wskazuje na to, aby ten boom miał dobiegnąć końca.

Czasem nie potrafię sobie tego uświadomić. Spotykam mnóstwo dziewczyn proszących o autografy, na koszulkach mają nadrukowaną moją twarz, logo serialu. Nie mogę uwierzyć w to, że czasami na lotnisku oczekuje mnie dwustu fanów, a kiedy dojadę pod hotel, okazuje się, że są już tam moi fani z Santiago w Chile.


 Jak zaczynasz przykładowy dzień? 
- Budzę się o siódmej rano i o ósmej mam zdjęcia na planie, w Estudios Baires Don Torcuato, gdzie pracuję do czternastej, gdyż jestem tylko dzieckiem i mogę pracować przez sześć godzin dziennie. W szkole nie mam konkretnych lekcji, gdyż uczę się tylko dwa razy w tygodniu. Jest metoda nauki na odległość dla osób takich jak ja, z której korzystam i dlatego nie muszę spędzać całego czasu w Colegio Martin y Omara. Chodzę na dziesięć przedmiotów, po pięć na semestr a zadania zdaję za pomocą poczty elektronicznej. W ten weekend zaczynam kurs gitarowy, kontynuuje nagrania piosenek, a także mam zamiar spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną, bo to jest najważniejsze. 


Jakie zmiany zajdą w nowym sezonie Violetty?  
- Moja postać zmienia się bardzo, względem pierwszego sezonu. Będzie silną, dojrzałą dziewczyną, zmieniającą się w kobietę. Będzie wiedziała jak radzić sobie z Ludmiłą i pozna bardzo szczególną osobę [Diego], która początkowo będzie nie w jej typie, ale po jakimś czasie przeciwieństwa zaczną się przyciągać. Będzie ponad 20 nowych piosenek, teledysków oraz udział amerykańskiej aktorki Bridgit Mendler.

Jak wielka była ta zmiana?  
- To naprawdę wielka zmiana, ciężki wstrząs, który poczują nie tylko fani w Argentynie, ale i na świecie. Ten sezon lubię najbardziej, wkładam w niego dużo od siebie

Jakie jest doświadczenie, które wstrząsnęło Tobą najbardziej? 
- Ostatnio poznałam Leila, fana chorego na raka i jego marzeniem było spotkać się ze mną. Obchodził swoje urodziny, a lekarze powiedzieli rodzicom, że ma mało czasu, a następnie znaleźli sposób aby się ze mną skontaktować. Stało się to za sprawą fundacji Wypowiedz życzenie [coś jak nasze Mam Marzenie].
 
A możesz iść potańczyć? 
- Wolę robić coś z przyjaciółmi i udawać się do miejsc prywatnych. Nie można inaczej cieszyć się chwilą. Lubię chodzić na zakupy, do Starbucksa i nie pozbawiać się niczego z normalnego życia, tylko dlatego, że jestem znana.
  
Jak zarządzasz pieniędzmi?  
- Moje pieniądze są nietykalne. Oszczędzam je, aby kupić mieszkanie. Miejsce do życia jest najważniejsze, a samochód mam zamiar kupić w przyszłym roku.

Twój tata w serialu jest zaborczy i obsesyjny, taki też jest Alejandro?  
- Nie, pozwala mi żyć. Mówi, że najgorsze, co może zrobić, to być przeciw moim wyborom. On daje mi narzędzia i rady i każe samemu podejmować decyzje. Ostatnio powiedział mi nawet, że mogę być z kim chcę, o ile tego kogoś będę kochała *śmiech*.

Czyli kwestię chłopaków macie już omówioną? 
- Tak, chyba tylko ją. Zresztą, na miłość zawsze jest czas, a ja jestem chętna by się zakochać. 


Ostatnio byłaś w USA, jak widzisz tamtejszy świat Disneya? 
- Tak, to było niesamowite! Widzieć Miley Cyrus, Selenę Gomez! Co najlepsze, wiedzieli o sukcesie Violetty w Europie i Ameryce Łacińskiej i gratulowano mi, nie mogłam w to uwierzyć. Miałam spotkanie, na którym udzieliłam mini wywiadu w języku angielskim. 

Chcesz pracować w USA? 
- Myślę, że jest taka ewentualność. Chciałabym zagrać w filmie, ale moim marzeniem jest zostać piosenkarką i nagrać solowy album.

źródło: http://violettapl.blogspot.com/2013/07/tumaczenie-moje-pieniadze-sa-nietykalne.html
autor tłumaczenia: Wiolczur

3 komentarze :

  1. Świetny wywiad,zdjęcie z Seleną i w okularach(pierwsze) jest śliczne<3

    OdpowiedzUsuń
  2. tini, jesteś boska! kocham cie babo! zostaniesz piosenkarka czy się to ci podoba czy nie a twoje płyty pobija rekordy!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. https://www.facebook.com/violetahmmmmmmmm#

    OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze to najważniejsze źródło informacji dla mnie, dlatego nie zwlekajcie i piszcie. Z chęcią je poczytam oraz na nie odpowiem :)

Designed By Blokotek